Sizi İnternette ve Dolayısıyla Gerçek Dünya'da 1 Numara Yapalım

Arama Motoru Optimizasyonu Çalışmalarımız Sonuç Getirir.

Arama motoru optimizasyonu bir gün de  olabilecek bir şey değildir. Neden derseniz bu zaten etikte olmazdı. Çünkü arama motorları arasında ilk sırayı alan google’ın ilk algoritması kanımca güvenilirliktir. Neden derseniz konuyu hikayeleştirerek anlatayım

Örneğin Pervin hanım bir kuyum dükkanı işletiyor. Pervin hanım arama sonuçlarında ilk önce düğün takıları alanında  görünmek istiyor.  Burada aklımıza bazı sorular takılmalı ki google örümceğinin (crawler-İngilizce Terim) aklına aynı sorular gelecektir.

  • Pervin hanım gerçekten Kuyumcu Dükkanı işletip, düğün takıları satıyor mu? Cevap-Evet ise – sonuç-Pervin hanım bunu google a ispatlamak için google şirket kaydını yapmalıdır.
  • Diyelim ki Pervin hanımın dükkanı İstanbul Beyoğlu’nda. Buradan sadece yakın çevreye satış yapabileceği gibi, durumu iyi olan müşterileri için başka yerlerde bulunmayan mücevherlerini duyurmalı. Peki nasıl? İşte burada işe SEO girer. SEO İngilizce bir terim olan Search Engine Optimisation ın kısaltmasıdır. Yani arama motoru optimizasyonu.
  • Yeniden aynı şekilde Pervin hanım bu mücevharat elinde var ise ve bunu google da reklam vermeden akılcıl bir şekilde duyurmak istiyorsa işin içine yeniden SEO girer.

Biz SEO işini aldığımız müşterilerimizin hem web sitelerini görünüm açısından güzel yaparız. Hemde  site içi SEO ları ile birlikte site dışı SEO larınıda yaparız. BU alanda her nekadar yeni olsakta, Aldığımız işlerde başarı elde edebildik.  Elde ettiğimiz başarılarımız Portfolyo sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bir Ön Görüşme Planlayın

MİMOZA İÇERİK