Google Reklam Hizmetleri

GOOGLE'DA REKLAM KADAR ETKİLİ

Google'da reklam kadar etkili SEO hizmetinizi yapalım. Google yada facebook'a tonla para vermekten kurtulun. İnsanlar gübrenin bile doğal/organik olanına yönelirken sizde doğal/organik aramalarla görünün

"Gücümüzü bize olan güveninizden aldık. Bize olan güveninizi sizlere hizmet olarak sunmaya devam ediyoruz.Teşekkür ederiz."
Onur Kalafat
Web Master

SEO Hizmetlerimiz google reklam kadar etkili

SEO hizmetlerinde dikkat ettiğimiz başlıca etmen çözüm odaklı çalışmamız. Yani sitenizin hızı, görsel güzelliği ve en önemlisi site içi ve site SEO ayarları. Amacımız ise mutluluğunuz. Çünkü sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz Google Reklam Hizmetleri alanındada aynı şekilde çalışmaktayız.

GOOGLE REKLAM HİZMETLERİ DEYİNCE

Google reklam hizmetleri deyince Google adwords’ü kastetmedik tabi ki. Fakat dileyen müşterilerimize google adwords rehberliğide sağlamaktayız. Biz en az google adwords kadar mühim olan google’da size organik/doğal yer sağlama hizmetimizdir. Bunu ilk önce sitenizin iç dinamiği, link yapısı ve sağladığımız içerik ile ortaya koyuyoruz. Daha sonra dilerseniz sitenize dış SEO hizmetini yapıyoruz. Sitenizin top yekün sıralamasını yükseltiyoruz. Bize ancak yaptığımız iş için para ödersiniz. 

mobil yada statik pc

Mobil yada statik PC bizim için farketmez. Sizin için web sitenizi her platformda çalışır ve iş görür hale getiriyoruz. Size ise bunun nimetlerinden faydalanmak kalmakta. Hayırlı olsun. Teşekkürler

Özelliklerimize aşık olacaksınız

Gerçek Zamanlı raporlama

Bizden aldığınız hizmete göre gerçek zamanlı raporlamasın her zaman isteyebilirsiniz.

Sitenizi Birden Çok Dilde Hazırlayalım

İnternet sitenizi ihtiyacınıza uygun olarak birden çok dilde hazırlayalım. Başta İngilizce olmak üzere siteniz için bizden istediğiniz her alanda çok dilde site talep edebilirsiniz.

Premium Özellikler Sizler İçin Ücretsiz

Sizler için sitenize premium (normalde ücretli) ve sizler için ücretsiz özellikler kuralım. Müşteri geri dönütlerinden, ziyaretçi defterlerine, online yarışmalardan, göz alıcı slaytlara kadar.

Tam Anlamı İle Etkileşimsel

100 lerce hazır ve sektörünüze uygun tema/şablon arasından seçiminizi siz yapın. Üstelik hepsi Premium ve sizin için ücrertsiz

Sitenize ve İşletmenize hayranlar Çekelim

Nasıl olacak derseniz özenle hazırlanmış grafikler/görseller hazırlarız. Dilerseniz video tanıtım ve reklamınızı yaparız. Sosyal medya ayarlamalarınızı sizler için yaparız.

Kullanıcı Dostu Arayüzler Üretiriz

Sitenizin google dostu olduğu gibi kullanıcı dostuda yaparız. Bu şekilde sitenize girip, sizden hizmet alanlar tekrar tekrar aynı şeyi yaparlar. Hem siz mutlu olursunuz, hem biz.

Hazırsanız başlayabiliriz

Google adwords (reklam) kadar değerli fakat onda bir fiyatına gelen SEO (Bir nevi google reklam) hizmetinize hemen başlayalım

Leave a Comment

submit loader