Google SEO Hizmeti Basamaklarımız

Google SEO Hizmeti

Mimoza Bilişim olarak hepinizin yaklaşmakta olan yeni yılını kutlarız. Yeni yıla girmeden son yazılarımızdan biri olan Mimoza Bilişim Google SEO Hizmeti isimli yazımızda sizleri sıkmadan SEO hizmetimizin hangi basamaklardan oluştuğunu anlatmak istedik. 

  • SEO uyumlu alan adınızı sizinle birlikte seçeriz.

Bir alan adı nasıl SEO uyumlu olur diyebilirsiniz. Bir alan adının SEO uyumlu olması için ana anahtar kelimenizin alan adınızın başında olması bazen önem iyi bir faktör olabilir. Fakat tam bir kıstas değildir. Örneğin bir marka adıda kopya veya daha evvel kullanılmış bir isim değilse SEO uyumlu sayılabilir. 

Daha sonra eğer Türkçe bir siteniz olacaksa alan adı uzantınızın .tr uzantılı olmasında bir sakınca olmaz. Fakat sitenizin yabancı server larda bulunmasını isteyecekseniz .tr uzantılı olmamalıdır.

  • Sizin için en akılcı ve en ekonomik Google SEO Hizmeti Basamaklarını kullanırız.

.tr uzantılı alan adlarını en uygun şekilde www.nic.tr adresinden satın alırız. Çünkü .tr uzantılı alan adlarının ana dağıtıcısı www.nic.tr sitesidir.

Eğer sadece .com uzantılı bir alan adı alacaksanız godaddy sitesi herkese sadece 1 tane .com uzantılı alan adını ilk yıl geçerli olmak üzere 12.99 ₺ ye vermektedir. Size bu noktadada yardımcı oluruz.

  • Google benim işletmem kaydınızı yaparız yada size rehberlik sağlarız.

  • Sosyal hesaplarınızı teknik detayları dikkate alarak yaparız.

Sadece bir sosyal hesaptır diye düşünmeyin. Orada kullanılacak görsellerin boyutundan, özgünlüğüne kadar ve de ayarları ile ilgileniriz. 

  • Sizlere video backlink sağlarız. Bir nevi tanıtım videonuzu yada reklam videonuzu yaparız.

Videolar aramalarda yazı ve resimlerle birlikte yada en az onlar kadar önemli bir detaydır. Göz alıcı bir video reklam kullanıcılar kadar google ında kullanıcı deneyimine paralel olarak aramalarda etkilidir. Bu videolardan sitenize link çıkışları sağlarız. Bunlara ek olarak;

  1. Sitenize uzun ve güzel araştırmalar sonucu oluşturulmuş özgün yazılar/makaleler gireriz. 
  2. Sitenizin iç SEO işlemlerini dikkatlice yaparız. Bunun içinde iç linklemenizi özenle yaparız. Dış link vermede özenle davranırız.
  3. Sitenizde özenle seçilmiş ve özgün görseller kullanırız. Kullandığımız tüm görseller lisanslı ve size özgüdür.
  4. Sitenize ücretsiz ve özenle seçilmiş yerlerden backlink sağlarız.
  5. Bunlarla beraber sitenizi google dostu yaptığımız gibi ayrıca kullanıcı dostu yaparız.

Henüz karar vermedi iseniz Google SEO Hizmetimiz den hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 0 539 262 35 79 Mimoza Bilişim.

Google SEO Hizmeti

(Visited 4 times, 1 visits today)

About the Author

Leave a Comment

submit loader