Hakkımızda

Mimoza Bilişim

Web sitesi SEO çalışması

Mimoza Bilişim, altı yıldır freelance anlayışıyla faaliyet gösteren bir dijital pazarlama girişimidir. Şimdi, gelir düzeyimizi yükselterek sektörde bir ajans olarak konumlanma hedefindeyiz. Amacımız; öncelikle Türkiye’de, ardından Avrupa’da ve nihayetinde dünya çapında önde gelen SEO ajanslarından biri olmak. Bu girişimin temelinde, bilgisayar bilimlerine olan tutkum ve dijital pazarlamanın yüksek potansiyeli yatmaktadır.

Mimoza Bilişim, web sitesi tasarımı, SEO ve dijital reklamcılık alanlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, iş ortaklarımızla birlikte mobil uygulama ve yazılım geliştirme projeleri üzerinde de çalışmaktayız. Profesyonel yaklaşımımız ve sektörün etik değerlerine olan bağlılığımız sayesinde, müşterilerimizde güven oluşturuyoruz.

Biz, müşterilerimizin işlerini profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde yürütüyoruz. Lisanslı ürünler kullanarak ve aldığımız ücretin hakkını veren çalışmalar yaparak müşterilerimize güven sunuyoruz. Sürekli eğitimlerle kendimizi geliştiriyor ve sektördeki yenilikleri takip ediyoruz.

Hedef pazarımız, Türkiye ve dünya genelindeki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerdir. İnternetin sunduğu sınırsız imkanlar sayesinde, global bir hizmet alanına sahibiz.

Kurucumuz Onur Kalafat, 2006 yılında Anadolu Üniversitesi’nden mezun olmuş ve 10 yıl boyunca kamu sektöründe İngilizce öğretmeni olarak görev yapmıştır. 2016 yılından itibaren dijital pazarlama alanında çalışmalar yapmaktadır. İlk web projelerini 2000’li yıllarda gerçekleştiren Kalafat, 2008 yılında ilk web sitesini açmıştır. Mimoza Bilişim’in ekibi, tasarım, mobil uygulama, SEO, dijital reklamcılık ve yazılım alanlarında uzmanlaşmıştır.

Kısa vadede, bir SEO ajansının kazanç profilini hedefliyor ve teknolojik ekipmanlarımızı yenilemeyi düşünüyoruz. Uzun vadede, finansal alanda karşılaşabileceğimiz durumları tahmin etmek güç olsa da, araştırmalarımıza devam ediyoruz.

Melek yatırımcılara ve mantıklı ortaklık tekliflerine açığız. Alacağımız yatırımları, teknolojik gelişim ve marka bilinirliği çalışmalarımızda kullanmayı planlıyoruz.

Freelance çalışmalarından bir ajans bünyesine geçiş sürecinde, marka bilinirliğimizi artırmayı ve müşteri referanslarımızı sürekli kullanmayı hedefliyoruz. Ajans bünyesine geçtikten sonra, genişleme planlarımızı daha da geliştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Mimoza Bilişim dijital mecrada hizmet ihtiyacı olan tüm kurum ve kuruluşların hizmetinde.

Sunduğumuz hizmetler başlıca

 • Web tasarım
 • SEO
 • Reklam (Google ADS, META)
 • Yazılım
 • Mobil Uygulama
 • SEO dostu içerik
 • Grafik tasarım
 • Kurumsal kimlik

Şimdiye kadar hizmet sunduğumuz yüzden fazla kurum ve ve kuruluşun güvenini kazanmış olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Werbung Zeit
Werbung Zeit
26/02/2023
onur beye çok teşekkür ediyorum. çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum memnün kaldığımı burdan belirtmek istiyorum
Enver Kenan Argin
Enver Kenan Argin
22/02/2023
Isinde cok iyi.Ingilizce konusunda,etkili destek,sagliyor.
Roostam Sargaskayev
Roostam Sargaskayev
22/02/2023
Kaliteli işleri ile takip ettiğim bir firm! Çok beğendim!
Emre Emre
Emre Emre
21/02/2023
Güvenilir tavsiye ediyorum tüm seo işlemlerimi buradan yaptırıyorum
Proevtaşıma ve Eşya depolama
Proevtaşıma ve Eşya depolama
20/02/2023
Proevtasima nakliyat ailesi olarak mimoza bilişim ile çalışmaktayız sayın onur kalafat müsteri temsilcimiz güler yüzlülüğü ile gerçek bize çok yardımcı oldu biz beraber çok güzel işlere imza atık mimoza bilişim ailesine teşekkür ederim
Kadir Sever
Kadir Sever
28/07/2022
Ereğli bölgesinde güvenle işlerinizi verebilirsiniz hızlı ve dürüst çalışanlarına teşekkür ederim .
Ali Ufuk
Ali Ufuk
29/04/2022
Alanında başarılı SEO uzmanları

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz tamamen sonuçlarımıza yansıtmaktadırlar.
 • Web sitenizin daha çok satış yapmasını sağlamak

 • Pazarlama potansiyelinizi geliştirmek ve yenilikler yaratmak

 • Şirketinizin internetteki görünürlüğünü maksimum seviyeye çıkarıp, satışlarınızı artırmak

 • Ölçülebilir ve gözle görülür sonuçlar sunarak, satışlarınızın nasılda arttığını sizlere göstermek.

Hikayemiz

2017

Kurum ve kuruluşların SEO uyumlu web sitelerini yapmaya başladık.

2019

SEO alanındaki çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

2020

Uluslararası SEO projeleri üzrinde çalıştık.

2022

Google işortağı olduk.