İşte Her İhtiyacınıza Cevap Veren Hosting Paketlerimiz

Türkiye Linux
Tam Fiyatı 50 Yıllık
Tek Site Ücretsiz SSL 3 Kurumsal E-posta 2 Adet Subdomain Sağlanır FTP Hesabı
Hemen Ulaşın
Avrupa Linux
Tam Fiyatı 50 Yıllık
Tek Site Ücretsiz SSL 3 Kurumsal E-posta 2 Adet Subdomain Sağlanır FTP Hesabı
Hemen Ulaşın
Profesyonel
Tam Fiyat 100 Yıllık
1 GB Size Özel SSD Disk Alanı Limitsiz Site Kurma Ücretsiz SSL Limitsiz Kurumsal E-posta Limitsiz Subdomain FTP Hesabı CPanel Hazır Scriptler LSCache Eklentisi Haftalık Yedek İlk 15 Gün Ücret İade Garantisi Ücretsiz Host Kurulumu
Hemen Ulaşın

Her İhtiyacınıza Cevap Veren Hosting Paketlerimiz ve Özellikleri

Her İhtiyacınıza Cevap Veren Hosting Paketlerimiz

% 99.9 Uptime

Her İhtiyacınıza Cevap Veren Hosting Paketlerimiz ve özellikleri. Bu özelliklerin bir kısmı standart paketlerdede geçerli olmak üzere bir kısmı sadece profesyonel paket için geçerlidir. TÜM PAKETLERİMİZDE, SİTEMİZ ÜZERİ MESSENGER, E-POSTA ve TELEFON DESTEĞİMİZ 7/24 BULUNUR.

KURUMSAL E-POSTA ÖZELLİKLERİ

Limitsiz POP3 E-Posta Hesabı (pro) Web E-Posta Ulaşımı: Horde, SquirrelMail, RoundCube (Pro) E-maillerinizi IMAP ile Cep Telefonunuza yada Bilgisayarınıza Alın

Hazır Scriptler

Bir Tık İle Kurulan Hazır Scriptler (WordPress, Chat, Forum v.d.) (Pro) Tüm Scriptler hepsi bir arada (pro) *Joomla *Magenta *Presta *Drupal ve hepsi........ (Pro)

Yazılım & Veri Tabanı

PHPmyadmin ile limitsiz veri Tabanı (Pro) Programlama Dilleri: CGI, Fast CGI, PHP, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL (Pro) Programlama Modülleri: Curl, GD LIBRARY, ImageMagick (Pro) Sistem Yönetimi: SSH and Cron Job Scheduling (Pro)

Cpanel (Kontrol Paneli) (Pro)

Son Sürüm Cpanel Kontrol Paneli

Takdire Şayan Destek

24/7/365 Destek - Sitemiz üzeri messenger lar, E-posta, Telefon (Standart ve Pro) Otomatik Backuplar (Yedekler) (Standart ve Pro). Ayrıca Sitemizin Blog Bölümü ve Hazırlanacak olan Bilgi Veritabanı Hazır Makalelerden Destek Alabilirsiniz. (Standart ve Pro)