Marka Olmanız Neden Önemlidir?

Markanızın, işletmenizin, haber bloğunuzun, eğitim sitenizin ve her türlü internet sitenizin bir logosu olmasının çok önemli faydaları vardır. Peki nedir bunlar.

Kalabalıklardan sıyrılırsınız.

Kalabalıklardan Sıyrılmanız İçin: Bir logonun sade ve o kadarda canlı ve anlam dolu olması da önemlidir. Aslını sorarsanız sadelik her zaman ön planda olmalıdır. Örneğin aşağıdaki logoları inceleyin. Adidas, Nike, Mercedes, MacDonald’s, Mavi Jeans, Altın Yıldız ,Erdemir ve Tüpraş logolarına bir bakın.                                                                                                                                                                               Gördüğünüz gibi hepsinde sadelik ön plandadır. Bu sadelik yapılan işte ne fazla, ne az olunduğu ancak ve ancak istikrarlı çalışma yapıldığını gösterir.

Bizlerde Mimoza Bilişim ekibi olarak istikrarı çalışmalarımızda ana prensip olarak aldık. Çalışmalarımızda diyoruz, henüz düzenimizde diyemiyoruz. Çünkü ülke olarak arkadan baktığımız, dilim varmıyor ama ilerleyemediğimiz  bazı alanlarda bize ancak çalışkanlık ve daha fazla eğitim ve öğretim ile okuma gerektir. Bundan dolayı çalışmakta istikrarı ana prensibimiz olarak belirlemek zorunda kaldık.

Sizde eğer istikrarlı çalışıp, ilk önce kendiniz, aileniz ve ülkeniz olmak üzere sırası ile sonradan tüm insanlık ve varlık alemi ile birlikte tüm evren vede kainatın faydasına istikrarlı çalışmak istiyorsanız, Mimoza Bilişim den Logo tasarım alanında da en iyi hizmeti alacağınıza garanti veriyoruz.

Bir Ön Görüşme Planlayın

MİMOZA BİLİŞİM LOGO

Bizim Logo Dizayn Sürecimiz

Logo Dizayn Sürecimiz aşağıdaki gibi işlemektedir.

Araştırma

Konu ile ilgi en soyut ve somut şekiller araştırılır. Daha çok soyut fakat somut anlam sunan sonuçlara ulaşılmaya çalışılır

Çalışma

Grafiker ekibimiz sizler için profesyonel bir çalışmanın ardından, ürününüze son halini vermek için var gücü ile çalışır.

Dijitalleştirme

Logonuzun dijital dünyada en güzel görünmesi için gerekli tüm çalışmalar yapılır. Gerekli dosya biçimleri oluşturulup, gerekli tüm rütuşlar yapılır.

Renklendirme

Firma ve markanız için en iyi renk seçenekleri üzerinde yoğunlaşılıp en doğru seçenek üzerinde yoğunlaşılır.

Son Olarak

Sizden aldığımız geri dönütlere göre tamamen hazırlanmış olan ürünümüz beğeninize sunulur.