SEO Uyumlu İçerik

25.00

100 kelime fiyatıdır.

SEO uyumlu içerik ürünümüz, semantik kelimeler ile donanmış ve her bir semantik kelimenin açılımı yapılarak sunulur. Alana ait orjinal yada lisanslı görseller kullanılır. Photoshop ve illustrator araçları ile infografikler hazırlanır. Adobe Premier Rush vd. video programlarımız ile video desteği sağlanır. SEO uyumlu makale fiyatımız her ne kadar 100 kelime olsada, sektör araştırmamız sonucu vereceğimiz karar ile beraber en az 300 – 500 – 1000 yada 2000 kelime üzeri olabilir. 100 kelime 25 ₺ fiyatlandırmamız taban fiyatlandırmasıdır. Size önereceğimiz kelime sayısı ile beraber kullanacağız görsel, infografik ve video vb leri tarafımızca hazırlanıp, sektöründe ilk 5 sırada olmasını garanti ediyoruz. Bu garantide bazı sektörler (nakliyat vb) liste dışı sayılabilir. Bu fiyatımız taban 100 kelime fiyatı olduğu gibi sektöründe yapılması elzem diğer çalışmalar ile beraber ilk 5 sırayı garanti edip, içeriğin zamanla 1. sıraya gelmesi sağlanacaktır.

SEO Uyumlu İçerik Örneklerimiz

 • Farmasi Hakkında (1. pozisyon)

Farmasi Hakkında

 • Farmasi Üye Nasıl yapılır (0 ıncı pozisyon)

FARMASİ ALT ÜYE NASIL YAPILIR

 

Kategoriler:

Açıklama

SEO Nedir?

 

SEO uyumlu içerik ürünümüzü tanıtmaya geçmeden kısaca SEO “bir web sitesinin Google ve diğer arama motorları tarafından hızlı ve amacına uygun şekilde bulunması için yapılan çalışmalar bütününe ve bu işi yapan kişiye” denir. SEO kelimesinin anlamı “Search Engine Optimisation” yada “Search Engine Optimizer” yani “Arama Motoru Optimizasyonu veya “Arama Motoru Optimizasyoncusu” dur.

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

SEO Uyumlu içerik Türkçe anlamında arama motoru optimizasyonu yapılmış içerik anlamına gelmektedir. Arama motoru optimizasyonu yapılmış (SEO uyumlu) içerik çok karmaşık bir bileşen gibi gelsede, aslında öğrenildiğinde gayet kolaydır. Bu SEO uyumunda aranan içeriğin başlık (B1, B2) kullanımlarından tutalımda, anahtar kelime yerleşimine, ilgili anlamsal anahtar kelime kullanımından (semantic keywords) ve nasıl kullanıldığına kadar bir dolu etmen rol oynar. İsterseniz şimdi SEO uyumlu içerik nasıl yazılır bunu öğrenelim.

SEO uyumlu içerik
SEO uyumlu içerik

SEO Uyumlu İçerik Nasıl yazılır?

(SEO Editörleri İçin)

SEO uyumlu makale yazmak için ilk önce temel bir anahtar kelime çevresinde ilerlenir. Örneğin bu içeriğin ana anahtar kelimesi “SEO uyumlu içerik” olsun. İlk önce ana anahtar kelimemiz göreceğiniz üzere başlıkta (B1) ve alt başlıkta bulunmaktadır. Hatta metnim biraz daha uzunsa bir kaç alt başlıkta dahi kullanabilirim. WordPress sitelerde işimizi kolaylaştıran Rank Math, Yoast vb. eklentiler bulunmaktadır. Bu eklentiler bize içeriğimizde olması gereken özellikleri söyledikleri gibi, aynı zamanda, olması gerekenleri söyleyip puan veriyorlar.

SEO uyumlu makale
SEO uyumlu makale
SEO uyumlu makale yazarken yukarıdaki sıra takip edilir.
 1. Araştırma: Konu (ana anahtar kelime) ile ilgili tüm bileşenler araştırılır. Bu bileşenler arasında, bilgi eksiklikleri varsa, internetten veya değişik kaynaklardan araştırılır. (Kütüphane, dergilik vb.) Konu (ana anahtar kelime çerçevesi) ile beraber, semantik anahtar kelimelerde bulunur. Örneğin yazdığımız konunun anlamsal (semantik) ve yakınsal kelimelerini bulmak için Google’a yazarız. Google’da aşağıdaki ekran resminde gördüğümüz gibi alt kısımda kiler anlamsal yakın anahtar kelimelerimiz olur ve bunları alt başlıklarımızda kullanmaya gayret edebiliriz.
  seo uyumlu içerik
  seo uyumlu içerik

  2. Parçaları Birleştirme: Tüm SEO uyumlu içerik bileşenlerimizi, (başlık 1, başlık 2) vb), alt başlıklarımızı, semantik kelimelerimizi tutarlı bir şekilde sahip olduğumuz yada edindiğimiz bilgilerimiz ile birleştiririz.

  a. Bir içerikte en fazla bir adet B1 yani başlık 1 bulunmalıdır. (Header 1), Başlık 2 2 ve daha fazla olabilir. Birden fazla olması daha iyidir.

b. İçeriklerde resim, infografik, video, slide vb zenginleştirilmiş içeriklere bolca yer vermeliyiz. Resimlerimizin boyutu en fazla 200 kb olmalıdır. Videolarımızı youtube vb. 3. parti uygulamalardan sitemize gömmeliyiz.

c. İçeriklerimizde iç link döngüsü yaratacak kalitede, güzel iç linkler kullanmalıyız. Otoritesi sağlam (Wikipedia, Youtube vb.) bir sitenin ilgili bir sayfasına link (bağlantı) vermeliyiz.

3. İçeriğimizi topladığımız tüm veriler ile yeniden ve yeniden kontrol edip

4. Yayınlamalıyız.

SEO Uyumlu İçerik Satın Al

SEO uyumlu makale satın almak istiyorsanız, yılların tecrübesi Mimoza Bilişim en kaliteli SEO uyumlu makaleler için hizmetinizde. SEO uyumlu makalelerimizi tam bir araştırma ve semantik SEO uygulamalarımız ile hazırlıyoruz. Şimdiye kadar başarı kazandığımız onlarca SEO uyumlu içeriklerimizden örnekler:
“Farmasi Hakkında”  isimli makalemiz

Farmasi Hakkında


Makalemiz kendi ana anahtar kelimesi olan “Farmasi hakkında” kelimesinde 1. olduğu gibi, daha fazla aranma hacmine sahip, alt semantik anahtar kelimelerde 1. sırada.
SEO Uyumlu İçerik
SEO Uyumlu İçerik
Farmasi Üye Sistemi isimli sitemizde bulunan makalemizi gördüğünüz gibi, kaliteli görseller ve kendi hazırladığımız infografiklerimiz ile destekledik. Tam bir SEO uyumu yakaladık.
Diğer başka bir çalışmamızdan örnek verecek olursak:
Çorum bölgesinde hizmet vermekte olan “Toprak Analizi” ile ilgili Agrommina web sitemiz Tüm Türkiye’de 1300 hacimli “Toprak Analizi” sorgusunda 6. , hizmet bölgesi Çorum’da ise 1. dir.

SEO uyumlu içerik
SEO uyumlu içerik

Bunun gibi bir dolu kelimede başarılar yaşayan ve yaşatan Mimoza Bilişim SEO uyumlu makale hizmetlerine başlamıştır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“SEO Uyumlu İçerik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir