Alternatif Tıp Sitesi SEO Çalışması - Rakiplerinin Hepsinin Önünde

Alternatif tıp “Kozmik Enerji” ve “Kozmik Şifa” alanında hizmet veren www.ruveydamus.com sitesi tasarımı ve seo çalışmalarını yaptık.

Alternatif tıp, kozmik enerji alanında hizmet veren www.ruveydamus.com sitesi çalışmamızdan dolayı kıvançlıyız. Web sitesi çalışmamızı 3 yıl önce ele aldık. 1 defa arayüz değişikliğine gittik. Web sitemiz şu anda konumunda en eski olan rakiplerinin önündedir. Proje sahiplerini çalışmalarının kalitesinden dolayı kutlar ve bizlere projelerini yapmamız için güvendikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

Web sitemiz “Kozmik enerji terapisi fiyatları” ve “Kozmik enerji kodları” sorgularında Google’da 1. sıradadır. Bunun ile beraber ilk 10’da alanı ile ilgili bir dolu sorguda çıkmaktadır. Web sitesinin SEMRush raporunda ilk 10’da 30’a yakın sorguda çıkmaktadır.

Web site sahiplerini daha iyi imkanlara ulaştırma hedefindeyiz. Rüveyda Muş kozmik enerji sitesi proje sahiplerinin tasarım ve SEO alanında bizlere duydukları güvenden dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Web sitelerini etik SEO anlayışımız ile çok iyi yerlere taşıyacağımızı belirtmek isteriz.

Neler Yaptık?

Site Tasarımı

Site-İçi SEO Çalışması

Site Dışı SEO Çalışması

Sonuçlar

11 514

39 479

7.8%

1.35 %