Web Tasarım Ajansı

Mimoza Bilişim Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı

Mimoza Bilişim Web Tasarım ajansı sizlere en iyi şekilde hizmet sunar

  1. Kendine Ait Sınırsız Panel
  2. Alan Adı ve Marka Danışmanlığı
  3. Tamamen Lisanslı Materyeller
  4. Tamamen Lisanslı Uygulamalar
  5. Hızlı ve kaliteli iş teslimi

Mimoza Bilişim Web tasarım Ajansı

Mükemmel Tasarım

SEO Dostu

Tamamen Mobil Uyumlu

Hepsi Lisanslı Materyeller

Hepsi Lisanslı Uygulamalar

Her Şey Dahil, Yanıltmayan Fiyat

Yabancı Dilde SEO Çalışmalarımız

Mimoza Bilişim Farkı İle

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve diğer dillere site çevirisi ve web tasarım hizmetlerimiz takdire şayandır. Tüm Dünya’ya bizimle ulaşmak istermiydiniz.

GÖRÜŞLER VE MÜŞTERİLER

Güzel Kelimeler. Güzel İnsanlar.

BAZI GERÇEKLER

50'DAN FAZLA SEO UYUMLU WEBSİTESİ

10'DAN FAZLA TIKLAMA BAŞI ÖDEME KAMPANYALARI

EN ÜST SIRALAMADA 5000 ANAHTAR KELİME

HER GÜN 50000 ZİYARETÇİ

0
MUTLU MÜŞTERİ

Birçok iş yaptık ve hepsinden iyi sonuçlar aldık.

0
yıl
İŞ TECRÜBESİ

Bizimle çalış ve zirveye yürü.

0
BİTMİŞ PROJE

Birçok iş yaptık ve güzel sonuçlar aldık. Bizimle çalış ve zirveye yürü.

MİMOZA BİLİŞİM WEB TASARIM HİZMETLERİ

Web tasarım hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz onlarca projemizde etik değerlere bağlı kaldık. Tüm hizmetlerimizde lisanslı materyeller kullandık. Kullandığımız tüm uygulamalar lisanslı uygulamalardır. Web tasarım hizmetlerimizde dikkate aldığımız diğer bir özellik ise, web sitelerimizin SEO uyumudur. SEO arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO Google ve diğer arama motorlarının yaptığımız siteleri bulmaları için aslında onların bizden istediği kriterleri yerine getirme sürecimizdir.

Web Sitesi Tasarım Hizmetlerimizde Kullandığımız Materyeller

Web tasarım hizmetlerimizde Envato Elements lisanslı temalarını kullanmaktayız. Proje sahiplerinin özel isteklerine göre farklı temalarıda satın alım yaparak kullanımını yapmaktayız. Kullandığımız lisanslı temaların yanında;

  1. Lisanslı grafikler
  2. Lisanslı LOGO temaları
  3. Lisanslı görsel, 3d görsel, infografikler vb. kullanmaktayız.

Yine aynı üyeliğimizin bize sunduğu Twenty20 sisteminin lisanslı ve kullanıma izin veren araçlarını kullanıyoruz. Bununla beraber eğer kullanmak istediğimiz görsel çok özel ise Shutterstock görselide satın alabilmekteyiz. Google’dan kullandığımız diğer görseller ise ancak ticari kullanıma izin veren görsellerdir.

Harika Tasarımlarımızı Nasıl Hazırlıyoruz

Harika logo, grafik ve infografik vb tasarımlarımızı lisanslı Adobe ürünlerimiz ile sağlamaktayız. Kullandığımız başlıca Adobe uygulamaları;

a. Photoshop

b. Illustrator

c. Indesign

d. Premier Pro

e. Premier Rush

ve tüm Adobe uygulamaları

Yaptığımız tüm web sitelerinin sizden aldığımız direktiflere göre en az 1 yıl ücretsiz yedeklerini alıyoruz. Yazılım güncellemelerini yapıyoruz. Web sitelerinize tam anlamı ile yönetilebilir sınırsız cpaneller sağlıyoruz. Sizde önümüzde ki yıl site yenilemeniz için 400 ₺ isteyeceğimizi en başta belirtiyoruz. Bunula beraber eğer yedek alma ve yazılım güncelleme işlemlerinizi kendiniz yapmak isterseniz bize 150 ₺ host (barındırma) ücreti vermeniz (yıllık) yeterli olmaktadır. Eğer host hizmetinizide kendiniz halletmek isterseniz bize herhangi bir yenileme ücreti ödemeniz gerekmez. sadece bizden özel hizmet talep ettiğiniz takdirde bizde size bunun giderini belirtiriz. Mimoza Bilişim ülkemizin en iyi Web Tasarım SEO hizmetleri ekibidir.

Bunu Google ve tüm arama motorlarının bize organik aramalarda verdiği 1. sıradan anlayabilirsiniz. Yazımızın sonundaki slaytta geçen ekran resimlerini inceleyebiliriisniz.

Mimoza Bilişimin Global Başarıları

Mimoza Bilişim ekibi ülkemizde olduğu gibi aynı zamanda Avrupa ve Amerika kıtaları içinde çalışmalar yürütmektedir. Almanya için yaptığımız Web tasarım çalışmamız proje sahibi tarafından beğenildi.Bundan gerçekten büyük mutluluk duyduk. Mimoza Bilişim ekibi ABD New York merkezli Skynet Agency için SEO ekibi görevinide başarı ile yerine getirmektedir. İngilizce ve İspanyolca dillerinde SEO çalışmalarımız bulunmaktadır.

Mimoza Bilişim serbest çalışan Web uzmanları ekibi çalışmalarını yürütürken asla vazgeçmediği ilkesi dürüstlük ve doğruluktur. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.