Onur Kalafat

Onur Kalafat

SEO

Merhaba, ben Onur Kalafat, Mimoza Bilişim’de görev almakta olan bir SEO Uzmanıyım. Aslen İngilizce öğretmeniyim ve Anadolu Üniversitesi (AÖF) İstanbul Çapa İngilizce Öğretmenliği lisans programından mezunum. 10 yıl boyunca devlette sözleşmeli ve kadrolu İngilizce öğretmeni olarak görev yaptım ve bu süreçte birçok başarıya imza attım. ITEC projesi kapsamında ‘Geleceğin Sınıfı’ öğretmeni unvanını aldım ve bilişim teknolojileri dersleri de yan dal olarak verildi.

2016 yılından bu yana bilişim ve dijital pazarlama alanındaki çalışmalarımla sektörde söz sahibi bir SEO Uzmanı oldum. Bloggerlık ve Adsense ile para kazanma, SEO uyumlu web tasarımı üzerine gerçekleştirdiğim projelerle bilgi birikimimi artırdım. 2022 yılından bu yana ise kendi Google partner SEO ve reklam ajansımı başarıyla yönetmekteyim. Google Partner etiketi kazanmış olmasam da, iş ortağı olarak Google ve diğer dijital mecralar için müşterilerimin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaktayım.

Eğitim ve deneyim geçmişimi Linkedin profilimden, yaptığım başarılı çalışmaları ise portfolyo sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Gelecek hedeflerim arasında başarılı bir dil öğrenme yazılımı geliştirmek ve dünyaca tanınan bir SEO uzmanı ve dijital pazarlamacı olmak bulunmaktadır.

Yerel ve uluslararası düzeyde gerçekleştirdiğim projeler, ABD, Kanada, İran, Almanya, Romanya ve tabii ki güzel ülkemiz Türkiye’den gelmektedir. Mimoza Bilişim’deki SEO Uzmanı olarak, dijital pazarlama stratejileriyle markanızı daha görünür kılmak için buradayım.

 

SEO

85%

Web Tasarım

85%

Google ADS

80%

META Ads

75%
shape-5
shape-6

Hizmetlerimizi satın almak istiyor musunuz?

O halde hoş geldiniz