Etkileşimli Site Dizaynı

Kalabalıklardan Sıyrılın!

Tamamen özgün görseller ile donatılmış ve hız rekorları kıran bir web siteniz olsun. İçeriği, görselleri ve kod yapısı eşsiz bir web sitesi edinin. Arama motoru optimizasyonu (SEO) tam olarak iyi yapılandırılmış web sitenizde, kendinize rakip bırakmayın. Şu ana kadar ortaya çıkardığımız 15 web tasarım müşterisi gibi sizde mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

  • ­Masa üstü, tablet ve telefon için tek dizayn
  • ­Fark yaratan güzel ve etkili dizayn
  • ­Harika kullanıcı deneyimi sunan web siteleriniz ile satışlarınızda artış

Mimoza Bilişim web tasarım sürecinde aldığı işi aynı gün size teslim eder. Biz bir ekip serbest web geliştiricileriyiz. Ekibimizde grafikerler, 3B tasarımcı, web tasarımcılar, SEO uzmanları, sosyal medya uzmanları, mobil uygulama geliştiricileri, içerik yazarları, yabancı dilde içerik yazarları bulunmaktadır. Bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Güveninizi boşa çıkarmayacağız.

Ücretsiz Görüşme Sağlayın

Web Tasarım Sürecimiz

Gelişkin web tasarım sürecimiz sizlere, işinizde başarı sağlayan harika ürünler ortaya çıkarmak için, görevini mükemmel yerine getirmektedir.

Danışma Süreci

Web sitenizin, sektörünüz ile ilgili en mükemmel uyumunu sizler ile konuşuruz. Alan adı satın alımınızdan başlayarak, markalaşma önerilerimize tüm işlemleri karara bağlarız . Host/barındırma hesabının özelliklerinden, site görsellerinize hepsi detaylı şekilde karara bağlanır. Kurumsal kimlik gereksinimleriniz üzerinde görüşmemiz devam eder. Sitenizin sektörde ki olası geleceği üzerinde detaylı görüşürüz. .

Web sitenizin içerik gereksinimleri ve SEO gereksinimleri ile beraber, mobil uygulama gereksinimleri vs. görüşürüz. Mimoza Bilişim bir profesyoneller kulübüdür.. Site Logo

Taslak ve Yaratım

Web tasarım danışma sürecimizin ardından sizlere sitenizin son halinin nasıl olacağını gösteren bir taslak sunarız. Tam anlamı ile oluşacak web sitenizin taslağını beğendiğinizde, artık yaratım sürecine geçilir. 12 kişiye ulaşan web geliştirim ve danışman ekibimiz iş bölümü yapar ve sizden aldığımız görevi 24 saat içerinde sizlere sunarız. Ekibimiz web tasarımcı, görsel tasarımcı, SEO uzmanı, içerik yazarları, gerekli durumda mobil uygulama geliştiricisi ve sosyal medya uzmanımız ile ödeme yaptığınız günü takip eden 24 saat içerisinde tüm tasarımız ve işlemleriniz tarafımızca tamamlanır. Daha sonra sizin fikrinize sunarız ve yapılmasını öngördüğünüz değişikleri yaparız. LOGO & Marka

Son Ürün

Web dizayn sürecinizi ele aldığımız dakikadan itibaren, vakit nakittir düsturu ile danışma, taslak, yaratım, revize süreçlerimizin sonunda mutlu bir müşterimizin daha oluşmasından büyük gurur duyarız. Web tasarım işlemlerinizi maksimum 24 saat içisinde tamamlamak bizim için asli bir görevdir. Bunu ilk olarak Mimoza Bilişim’in özelliği olacağını sizlere bildirmek isteriz.

Görsel yönden mükemmel, hafif kod yapısı ile hızlı çalışan, tüm optimizasyonu yapılmış, SEO hizmeti sunulmuş, SEO dostu içerikleri ile tamamen her şeyi yaratılmış eseriniz hayırlı olsun. Mimoza Bilişim’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Site Logo
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+905305714067

Phone
Email