Blog

Zonguldak Web Tasarım

Zonguldak Web Tasarım

Mimoza Bilişim Zonguldak web tasarım ekibi, sadece Zonguldak ilimizde değil aynı zamanda KDZ Ereğli, Alaplı, Bartın çevresinede hizmet veriyor. Bir ekip olarak çalıştığı için Mimoza Bilişim aynı zamanda İstanbul, Ankara, Giresun, Alanya, Antalya, Mersin, Malatya ve Denizli illerinde birebir yüz yüze görüşebileceğiniz ekip arkadaşları barındırıyor. Mimoza Bilişim Zonguldak web tasarım ekibi sorumlusu ben Onur Kalafat, ilk, orta, lise eğitimimi Zonguldak Ereğli ilçesinde tamamladıktan sonra üniversite eğitimim için 4 yıl İstanbul’da bulundum.. Şu anda son 4 yıldır sevgili Zonguldak’lı hemşehrilerime olduğu gibi tüm Türkiye’ye ve zaman zaman Dünya geneline Web tasarım ve SEO hizmeti sunmaktayım.

Mimoza Bilişim Zonguldak Web Tasarım Ekibi Tüm Türkiye’de ve Zamanla Dünya’da

Mimoza Bilişim Ekibi

 1. Web tasarım ve SEO->KDZ Ereğli
 2. Sosyal Medya Uzmanımız ->İstanbul
 3. İçerik Yazarlarımız -> Alanya, Mersin, Ankara
 4. Ticari Danışmanlık -> Denizli
 5. Mobil Uygulama Geliştirme -> Malatya

Mimoza Bilişim Zonguldak Ereğli merkezli web tasarım ekibi şimdiye kadar onlarca başarılı proje ortaya çıkarmıştır. Ortaya çıkardığımız başarılı projelerimizin sektörleri aşağıdaki gibidir.

 1. Endüstriyel site çalışması
 2. Endüstriyel site LOGO çalışması
 3. İki adet kombi servis sitesi
 4. İki adet Farmasi doğrudan satış sitesi
 5. İki adet blog sitesi
 6. Psikolojik danışmanlık sitesi
 7. İki Adet E-ticaret sitesi (Gıda ve Giyim)
 8. Servis web sitesi grafik tasarımları
 9. Ondan fazla sitenin hosting/barındırma görevi
 10. Ona yakın sitenin SEO çalışması
 11. Beşten fazla sitenin sosyal medya çalışması
 12. Çeşitli LOGO intro ve tanıtım videosu çalışmaları
 13. Ondan fazla site için SEO uyumlu içerik çalışması

Bahsettiğimiz çalışmalarımızı;

sayfamızdan inceleyebilirisiniz.

Şu an serbest çalışan web ve mobil geliştiriciler ile danışmanlardan oluşan grubumuz alanında yetkindir. Hepsi ne yaptığını bilen ve kaliteli ürünler ortaya koyan bir ekiptir. Tamamen etik hizmet düsturu ile çalışan ekibimiz, doğruluk ve dürüstlükten taviz vermemektedir.

Strateji ve İzlediğimiz Yol

Mimoza bilişim tamamen etik ve doğru yöntemler ile çalışır. Kullandığımız tüm programlar ve materyeller lisanslıdır. Çevremizde rastladığımız diğer web geliştiricilerin kullandığı sahte yazılımlara biz tenezzül etmiyoruz. Tüm materyellerimiz lisanslı olduğu gibi, hazırladığımız ürünlerde bulut sistemlerde depolanır. Bir kayıp halinde yedeklerinize 10 yıl bile geçse ulaşabiliriz. Bu yüzden Mimoza Bilişim bir profesyoneller kulübüdür.

Ülkemizin ve Dünya’nın yaşadığı bu salgın hastalık döneminde evlerimizde kalmamızı bir kez de Mimoza Bilişim olarak biz tavsiye ediyoruz. Zonguldak ilinde olduğu gibi, tüm ülkemizde ki ve Dünya’daki projelerinize talip olduğumuzu belirtmek isteriz. Mimoza Bilişim ancak ortaya koyduğu iş için ücret talep eder.

Bir Yanıt Bırakın


Your email address will not be published. Required fields are marked *
Email
Phone
WhatsApp
Messenger
Messenger
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+905305714067

Phone
Email